Kalendarium Archiwum Pliki do pobrania Linki
Kolejna inwestycja powstaje pod naszym patronatem. 2015-05-19    

Poniżej zamieszczamy treść listu z  podziękowaniem dla Prezesa Jerzego Arenta od Zarządu firmy Dobra Energia Sp. z o.o. w Jędrzejowie:

   "W nawiązaniu do naszego spotkania, które odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia, dotyczyło współpracy w zakresie ochrony środowiska, wdrażania nowych technologii innowacyjnych, wsparcia - pełnienia patronatu honorowego przy nowej inwestycji Spółki pod nazwą: Uruchomienie Zakładu Recyklingu Odpadowych Tworzyw Sztucznych w miejscowości Jędrzejów, woj. świętokrzyskie, przy ul. Głowackiego 87, jako przyszli delegaci już teraz musimy z góry Panu podziękować za zajęcie się naszą sprawą, która jest jednym z wielu elementów dalszej współpracy, promowania nowych proekologicznych zakładów.
Nadmienić tu trzeba, że współpraca ze Stowarzyszeniem Zieloni RP będzie opierała się na długoletnim działaniu, edukacji, rozwoju przedsiębiorczości, wdrażaniu nowych technologii.
Jako Zarząd Spółki chcemy przyczynić się do utworzenia u nas przedstawicielstwa Stowarzyszenia Zieloni RP, które prężnie będzie działać na terenie województwa świętokrzyskiego, a jego główne atuty, cele to: recykling, produkcja, przetwarzanie, wytwarzanie odpadów, wdrażanie nowych technologii przyjaznych środowisku przy nowo uruchamianych zakładach produkcyjno-przeróbczych."

 


powrót


© Partia Zielonych Rzeczpospolitej Polskiej - 2017